Tajgołka Galeria

Przedstawiamy galerię naszego obiektu oraz okolic

Apartamenty do wynajęcia w górach – galeria

Nasze domki to doskonale miejsce dla osób ceniących sobie ciszę, spokój, piękno natury. Do dyspozycji Gości oddajemy domki drewniane urządzone w różnych stylach, w tym między innymi w domek w stylu francuskim, regionalnym czy etnicznym. Urządzając każdy z domków szczególną uwagę zwracaliśmy na szczegóły, detale, które tworzą piękną i spójną całość, nadając wnętrzom niesamowitego uroku i klimatu. Przytulne aranżacje w połączeniu z zapierającymi dech widokami na polanę i panoramę Tatr sprawiają, że Goście czują się tu niezwykle komfortowo i chętnie do nas wracają. Dodatkowym udogodnieniem jakie czeka na naszych Gości jest strefa SPA z jacuzzi i sauną.

Niepowtarzalne widoki

Nasze domki do wynajęcia znajdują się na terenie Tatrzańskiego Parku Narodowego, w niedalekim sąsiedztwie wsi Małe Ciche. Piękne lasy, rozległa polana oraz bliskość górskich szlaków turystycznych sprawiają, że nasze domki są idealną bazą wypadową dla zwolenników pieszych wędrówek po górach, jak też miłośników błogiego lenistwa na łonie natury.

Zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć. Wierzymy, iż poniższe fotografie, mimo, że nie są w stanie oddać całego piękna okolicy i uroku naszych domków do wynajęcia, zachęcą Państwa do przyjazdu w nasze strony. Zapewniamy, że będzie to dobrze spędzony czas.