Kontakt

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami.

Formularz kontaktowy

UWAGA!

W związku ze sprzedażą obiektu nie przyjmujemy żadnych nowych rezerwacji.Nowy właściciel - Tatrzański Park Narodowy będzie honorował wszystkie istniejące rezerwacje.
Wszystkim gościom serdecznie dziękujemy za odwiedziny

Joanna i Leszek Frankiewicz

Domki do wynajęcia - Murzasichle

Kontakt

Szukasz domku w górach na rodzinny wyjazd? Planujesz spędzić ferie na Podhalu lub Sylwestra w górach ? Zapraszamy! Do wyboru mają Państwo kilka domków wykonanych z drewnianych bali. Wspaniale urządzone wnętrza nadają niesamowitego klimatu i sprawią, że każdy poczuje się u nas wyjątkowo.

Nasze domki to doskonała baza wypadowa, ponieważ w bliskim sąsiedztwie znajdują się trasy narciarskie oraz górskie szlaki. Miła atmosfera panująca w naszych domkach oraz piękna okolica i urokliwe widoki to również powód, dla którego Goście tak często do nas powracają.

Wypoczynek na łonie podhalańskiej natury

Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania dotyczące wakacji w górach z dziećmi, apartamentów do wynajęcia, spędzania u nas Świąt lub ferii zimowych, zapraszamy do kontaktu. Z przyjemnością odpowiemy na każde pytanie oraz udzielimy cennych wskazówek odnośnie optymalnego zagospodarowania wolnego czasu zgodnie z Państwa preferencjami.

Zapraszamy serdecznie!

Joanna i Leszek Frankiewicz
ul. Lichajówki 10
34-531 Murzasichle
woj. małopolskie

tel. +48 18 200 16 59

codziennie od 9:00 do 20:00
e-mail: kontakt@tajgolka.pl